PL
Biuro Perfect Plus
  • PONAD 25 LAT NA RYNKU CZY MOŻNA LEPIEJ PRZEDSTAWIĆ KOMPETENCJE NASZEGO
    BIURA RACHUNKOWEGO W TAK KRÓTKIM ZDANIU?
    Slide

Biuro rachunkowe

Perfect-plus

       Misją, która przyświeca nam na codzień jest bliska współpraca z Klientem, rzetelność, sprawna obsługa oraz praca oparta na wzajemnym zaufaniu. Dlatego od początku prowadzonej działalności, kładziemy nacisk na to, by świadczone usługi księgowe i rachunkowe były profesjonalne a zarazem przyjazne.

       Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, popartemu fachową wiedzą i znajomością obowiązujących przepisów prawa, oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Państwo natomiast mogą koncentrować swe wysiłki wyłącznie na prowadzeniu działalności gospodarczej.

       W ramach naszych usług świadczymy kompleksową obsługę podmiotów prowadzących działalność gospodarczą zarówno w formie jednoosobowej działalności, spółek cywilnych, spółek jawnych, jak i spółek kapitałowych o różnym profilu działalności i wielkości. Zapewniamy Państwu profesjonalną i rzetelną obsługę księgową i kadrową, a tym samym bierzemy odpowiedzialność za wykonaną przez nas pracę oraz gwarantujemy Państwu poufność przekazywanych informacji. Reprezentujemy Państwa w trakcie kontroli przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.